Enpass for Windows

Windows için Güvenlik ve Şifreleme Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28.52 MB
  • Version 4.5.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Sinew Software Systems
Enpass; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde yer alan kişisel verilerinizi ve gizli verilerinizi şifreleyerek koruma altına almanıza olanak sağlayan oldukça faydalı bir güvenlik ve şifreleme yazılımıdır.

Enpass; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde yer alan kişisel verilerinizi ve gizli verilerinizi şifreleyerek koruma altına almanıza olanak sağlayan oldukça faydalı bir güvenlik ve şifreleme yazılımıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Windows kullanıcılarına sunulan ve başkalarının eline geçmesini istemediğiniz gizli veya kişisel verilerinizi koruma altına almanızı sağlayan yazılım, açık kaynak kodlu SQLCIPHER AES-256 şifreleme algoritmasından kullanmaktadır. Yazılımda sunulan güvenlik mekanizması çevrimdışı olarak çalışmaktadır. Bu sayede internet üzerinde gelebilecek herhangi bir zararlı yazılım Enpass'ın çalışmasına etki edemiyor.

Enpass yazılımı içerisinde; kayıt gerektirmeyen kullanım, bilgilerin lokal olarak saklanması, güçlü şifre önerileri sayesinde güvenliğin daima üst seviyede tutulması, klasör desteği, cihazın kaybolması durumunda otomatik kilitleme özelliği, bulut eşleme özelliği gibi bir çok kullanışlı özellik yer alıyor. Bununla birlikte yazılım ile kredi kartları, borsa ve banka hesapları girişlerinde kullandığınız kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi güvenle korur.

yazılımda yer alan bulut eşleme özelliği sayesinde yapmış olduğunuz değişiklikler DropboxOneDrive ve Google Drive gibi servisler üzerinde otomatik olarak gerçekleşmektedir. Bu sayede yazılımı hangi platform üzerinde kullanırsanız kullanın tüm şifreli verilerinize dilediğiniz yer ve zamanda kolayca ulaşabilirsiniz.

Enpass ile saklanan bilgilerin tümü kullanıcının kendi cihazlarında saklanmaktadır. Bu sayede internet bağlantısına ihtiyaç duymadan dilediğiniz yerde ve zamanda verilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulama güçlü şifre bulmakta zorlanan kullanıcılar için güçlü şifre önerilerinde bulunmaktadır. Bu sayede güvenliğin üst düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.

Enpass ile tüm kişisel verileriniz ve gizli dosyalarınız koruma altında.

Enpass for Windows indir